Bitcoin Ajandası

XRP Fiyatı O Kritik Seviyeyi Zorluyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XRP Fiyatı O Kritik Seviyeyi Zorluyor!

XRP Fiyatı O Kritik Seviyeyi Zorluyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para sektörünün en büyük ve en önemli varlığı Bitcoin’in (BTC) 25 bin 350 doları zorlamaya başlamasıyla beraber kritik bir fiyat aralığına ulaşan XRP fiyatının son durumu merak konusu oldu.

SEC ile başı belada olan Binance, kripto para piyasalarında birçok varlığın büyük ölçüde değer kaybı yaşamasına neden oldu. Neredeyse bütün altcoin’lerde son 24 saatte değer kaybı yaşandı. Aynı şekilde SEC ile davası devam eden Ripple (XRP) kritik bir fiyat aralığına erişti. Şimdilerde bu bölgeden güç XRP, yönünü yukarıya çevirdi. Bu durumun yükselişler için küçük bir tepki olup olmadığıysa merak konusu oldu.

Uzmanlara Göre XRP Fiyatı Grafik Analizi

Uzmanlara Göre XRP Fiyatı Grafik Analizi
Uzmanlara Göre XRP Fiyatı Grafik Analizi

Bitcoin’in ani düşüşüyle beraber destek seviyesini zorlayan XRP fiyatı, bu noktadan sıçrayış göstererek 0,506 dolar seviyesine ulaştı. Şimdilerde direnç seviyesinin hemen altına konumlanan varlık, 0,5153 dolar seviyesini aşması halinde 0,557 ve 0,5857 dolara ulaşabilir. SEC’in her geçen gün baskısını biraz daha artırması, projeleri zora sokmaya devam ediyor.

Bu nedenle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında devam eden davaya yönelik gelişmeler, XRP fiyatını doğrudan etkileyebilir. Ripple fiyatında izlenebilecek seviyeler sırasıyla 0,49, 0,44, 0,42 ve 0,35 dolar olarak bilinmektedir. Ripple bu seviyelere ulaştığında alıcıların tepkisi takip edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir