Bitcoin Ajandası

Ünlü Trader Açıkladı: XRP Fiyatı Yükselişe Geçebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Trader Açıkladı: XRP Fiyatı Yükselişe Geçebilir!

Ünlü Trader Açıkladı: XRP Fiyatı Yükselişe Geçebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Ünlü trader Cyrpto Rand, kripto piyasaları hakkındaki değerlendirmelerinden bahsetti. Konuyla alakalı açıklamalarında ünlü isim, XRP fiyatının yakın bir tarihte yükseliş gösterebileceğine dikkat çekti.

Hem trader hem de yatırımcı olarak tanınan Crypto Rand, XRP’nin bir “moonshot” için hazırlık sürecinde olduğunu dile getirdi.

Ünlü İsim XRP Fiyatı Konusunda Umutlu

Ünlü İsim XRP Fiyatı Konusunda Umutlu
Ünlü İsim XRP Fiyatı Konusunda Umutlu

Sektörün önemli isimlerinden Cyrpto Rand, XRP’nin potansiyel rallisinin tüm kripto piyasalarını duygulandıracağını düşünüyor.

Diğer yandan konuyla alakalı olarak ünlü analist tarafından yapılan açıklamalara göre XRP, simetrik bir üçgen çizmiş durumda. Bu türden modeller, çoğunlukla konsolidasyon dönemlerinde gözlemleniyor. XRP’nin devam eden eğilimi de yukarı yönlü gibi görünüyor. Dolayısıyla bu durum kripto boğaları açısından son derece pozitif bir haber olarak değerlendiriliyor.  

Son 24 Saatte Yaklaşık Yüzde 6 Artış Gösterdi

CoinMarketCap tarafından elde edilen verilere göre XRP fiyatı son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 5.66 civarında artış gösterdi.

Söz konusu olan Ripple’ın yerel tokeni, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden mücadelesini kapsayan yeni spekülasyonlarla birlikte Eylül ayında ciddi bir yükseliş kaydetti. Üstelik her iki taraf yine Eylül ayı içerisinde özet bir karar adına başvuru gerçekleştirdi.

Ripple üst düzey yöneticisi Brad Garlinghouse konuya ilişkin açıklamasında, görülen mahkemenin bir karara bağlanabilmesi adına yeteri kadar kanıt sunulduğunu belirtmişti.

Ripple açısından son derece önemli bir yere sahip olan XRP, haberin yazıldığı esnada (5 Ekim 2022 Çarşamba) yüzde 5.94 değer artışıyla 0,4858 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir