Bitcoin Ajandası

XRP Geleceğini Belirleyecek Dosyalar Yarın Açılacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XRP Geleceğini Belirleyecek Dosyalar Yarın Açılacak!

XRP Geleceğini Belirleyecek Dosyalar Yarın Açılacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

XRP Geleceğini Belirleyecek olan Ripple-SEC Davasında Yeni Gelişme Yaşandı!

XRP geleceğini belirleyecek olan Ripple-SEC davasında yeni gelişme yaşandı! Ripple-SEC davasını yakinen takip eden Avukat James K. Filan, Ripple’ın söz konusu bu pozitif haberi yakın zamanda avukatlarına gönderilen bir metin üzerinden aldığını belirtti. Bu açıklamalarını Twitter üzerinden yapan Avukat Filan, 30 Mart 2022 Çarşamba gününe kadar sanıkların değerlendirilmesi için düzenlenen belgeleri ortaya koyması gerektiğin yönünde bir ifade de bulundu. Buna göre SEC, davalı Ripple’in değerlendirilmesi için yarına kadar belgeleri düzenleyip mahkemeye iletecek.

 XRP Geleceğini Belirleyecek olan Ripple-SEC Davasında Yeni Gelişme Yaşandı!
XRP Geleceğini Belirleyecek olan Ripple-SEC Davasında Yeni Gelişme Yaşandı!

Geçtiğimiz günlerde Ripple’in mahkemeye sunduğu bir önergeyle şirket, düzenlenen belgelerin kopyasını temin ettikten sonra SEC’in belgeler üzerinde herhangi bir düzenleme yapması gerekip gerekmediğini belirleyeceğini ifade etti. SEC, mahkeme tarafından Ripple’in analizi konusunda düzenlenen belgeler üretmesi konusunda görevlendirilirken, Davalı Ripple’in cevabınınsa 4 Nisan 2022 tarihine kadar mahkemeye sunulması bekleniyor.

SEC DPP Kuralından Faydalandı!

Neredeyse 1,5 yıla ulaşan ve XRP geleceğini belirleyeceği düşünülen davanın yakın bir zamanda sonlanması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde SEC, üçüncü taraflarla kurum arasında belirlenen toplantı notlarının bazı bölümlerinin yeniden düzenlenmesi adına izin talebinde bulunan bir önergede sunmayı planlayan DPP kuralından faydalanmıştı. Yeniden düzenlenmesini talep ettiği bölümlerin kamu yönlendirmesine değil, yazarın kendi görüşlerine vurguladığı konusundaki endişelerini de dile getirmişti.

Yaşanan tüm bu gelişmelerle beraber mevcut piyasalardaki XRP fiyatında yukarı yönlü bir seyre rastlandı. Gün içerisinde 0,90 dolar seviyesine ulaşan XRP fiyatı, haberin yazıldığı esnada 0,87 dolar düzeyinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir