Bitcoin Ajandası

XRP ve BTC Tahmini ile Patlayacak Altcoin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XRP ve BTC Tahmini ile Patlayacak Altcoin

XRP ve BTC Tahmini ile Patlayacak Altcoin

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1710 0

Credible Crypto olarak bilinen ve takma adı olan analist, XRP ve BTC tahmininde bu çiftin yeni bir piyasa yapısının oluştuğuna dair işaretler verdiğini belirtti. XRP ve BTC hakkında bütün detaylara bitcoinajandası.com olarak cevap veriyoruz.

Credible Crypto, analizlerinde XRP ve BTC tahmini ile ilişkisi üzerine yorumlar yaparak başlıyor. Analist, “Bu, 6 ayda XRP/BTC’de gördüğümüz en güçlü günlük mum. Düşen kama düşüş trendi çizgimizi ve önemli bir direnç kümesini kırdık. Bu hareketin nasıl gelişeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz” diyor.

XRP ve BTC Tahmini

XRP ve BTC Tahmini
XRP ve BTC Tahmini

Analist gelecekte olan haftalık süreçte de XRP/USD grafiğine bakarak yaptığı analizleri doğruladı. 1 dolara ve ardından da 1,60 dolara kırılmadan önce hafif bir düzeltme olabileceğini de bildirdi. Ona göre, BTC’de traderlar 50.000 dolara kadar devam etmeden öncesinde de en az %10’luk bir düşüş bekleyebileceğini bildirdi. Analist şöyle devam ediyor:

“Artık aylık dirençte olduğumuza göre bir geri çekilme görebiliriz. Bunu yapsak bile, 38-40 bin dolara kadar daha düşük bir düşüş ‘sağlıklı’ olur, ardından 50 bine devam eder ve aylık direncimizi geri kazanırız, bu noktadan sonra bakışlarımı yeni bir ATH’ye dikeceğim.”

Analist ayrıca merkezi bulunmayan borsa içerisinde (DEX) ve otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) protokolü CRV‘de %87’lik bir ralli olacağını da bildirdi. 7 dolara ulaşım sağlandıktan sonra Credible gelecek aylarda bunun üzerinde bir kırılma daha beklediğini açıkladı. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) yükseliş gösterirken Ethereum (ETH) ve diğer altcoinlerin cansız performanslar görebileceğine dair bir uyarı da yayınladı.  

Bitcoin Kripto Pazarlarındaki Likidite

Credible, Bitcoin tarafından, BTC’nin potansiyel olarak 80.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesini bastığı beşinci dalga rallisinin ortasında olduğunu da bildirdi ve bu duruma karşı inancı olduğunu da açıkladı. Kripto strateji uzmanına göre, Bitcoin kripto pazarlarında nakit ihtiyacının çoğunu çektiği için bu ralli sırasında altcoinlerin zarar görmesini beklediğini de açıkladı.

Bu sırada da Bitcoin hakimiyet Endeksi, BTC’nin diğer tüm kripto varlıklarının piyasa değeriyle ilgili değerini ölçtüğünü belirtti. Credible’ın grafiğinden elde edilen bilgilere göre önümüzdeki ay içerisinde BTC hakimiyetinin artmasını bekliyor. Bu durumda da Bitcoin’in değerinin ya altcoinlerden daha hızlı büyüyeceğini ya da önde gelen kripto rallileri olarak altcoinlerin düzeltme göreceğini öne sürdü. Analist “Yakında bir çıkış yaparsak, BTC hemen kısa/orta vadede altcoinlerin ömrünü emecekmiş gibi hissetmeye başlıyoruz” diyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir