Bitcoin Ajandası

XRP’de Boğa Koşusu Başladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. XRP’de Boğa Koşusu Başladı: Fiyat Hangi Seviyelere Ulaşacak!

XRP’de Boğa Koşusu Başladı: Fiyat Hangi Seviyelere Ulaşacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
17 0

SEC davasındaki pozitif haberlerle beraber rüzgârı arkasına alan Ripple’da boğa koşusu başladı. Elde edilen vrilere göre XRP fiyatı yüzde 100’ün üzerinde artış gösterdi. (özet)

Uzun zamandır devam eden Ripple-SEC gerilimi sonunda çözüme ulaşmaya başladı. Davayla alakalı çıkan yeni sonuç ve açıklamalar Ripple’ı (XRP) ön plana çıkardı. Kriptp endüstrisini adeta omuzlarında taşıyan popüler kripto para birimi, son 24 saat içerisinde yüzde 110 civarında artış kaydetti. Yatırımcı açısında da büyük bir kitleye sahip olan varlık, yükseliş trendini sürdürdüğü sürece hangi seviyelere ulaşabilecek?

Boğa Koşusu Başlatan XRP’de Fiyat Analizi

Boğa Koşusu Başlatan XRP’de Fiyat Analizi
Boğa Koşusu Başlatan XRP’de Fiyat Analizi

0,45 dolar seviyesindeyken doğrudan yükseliş yönünde hamle gerçekleştiren XRP, neredeyse yüze 110’luk bir yükseliş gerçekleştirerek 0,938 dolara ulaştı. Fiyattaki ani yükselişle beraber bir süre satış baskısına maruz kaldı. Haberin yazıldığı esnada 0,791 dolar seviyesinden işlem gören major coin, 0,918 doların üzerinde kalıcılık sağlaması durumunda sırasıyla 1,10 – 1,35 – 1,55 – 1,76 ve 1,97 doları test edebilir.

Diğer yandan sıradaki 3 direnç seviyesinden bahsetmemiz gerekirse, söz konusu değerler XRP’nin güncel fiyatı itibarıyla yüzde 40 – 70 ve 98 oranında bir yükselişe tekabül ediyor. Kripto para piyasalarının uzun zamandır haber akışlarıyla ilerlediğini de göz önünde bulundurursak, Ripple (XRP) tarafından gelebilecek pozitif yönlü haberler ve gelişmeler, XRP fiyatının yükseliş ivmesini sürdürebileceği düşüncesini sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir