Bitcoin Ajandası

Yapay Zeka Coin’leri Yeniden Yükselişe Geçti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yapay Zeka Coin’leri Yeniden Yükselişe Geçti!

Yapay Zeka Coin’leri Yeniden Yükselişe Geçti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yapay zeka coin’leri, kripto para gündeminde öncelikli konular arasında yer almaya devam ediyor. The Graph (GRT) sergilediği fiyat performansıyla günün en çok yükseliş gösteren kripto para birimi olarak kayıtlara geçti.

Yapay Zeka Coin’leri Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Yapay Zeka Coin’leri Dikkat Çekmeye Devam Ediyor
Yapay Zeka Coin’leri Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Kripto sektöründe yapay zekâ alanı her geçen gün gelişim göstermeye devam ediyor. Kripto piyasasının yükseliş trendi başlatmasıyla beraber patlama yaşayan yapay zekâ coin’leri, pazarın işlem hacminin büyük çoğunluğunu oluşturmaya başladı. Aynı zamanda son birkaç haftadır en çok değerlenen coin’ler listesinin üst sıralarında yer almayı başaran bu coin’ler, dikkat çekmeye devam ediyor.

The Graph projesinin yerel tokeni GRT, birçok gün içerisinde yüzde 22 oranında artış gösterdi. Söz konusu varlık, Bitcoin’deki düşüşe rağmen yüzde 8 oranında artış göstererek günün en çok değer kazanan kripto para birimi olarak kayıtlara geçti.

The Graph (GRT) Teknik Analizi

Yapay zekâ teknolojisiyle dikkat çeken kripto para projesi The Graph (GRT), 0,108 dolardan itibaren yükseliş trendi başlatarak 0,13 dolara ulaştı. Kısa bir zaman diliminde yüzde 20’nin üzerinden artış kaydeden varlık, sıradaki direncini hedeflemiş gibi görünüyor. GRT açısından yükselişlerin devam etmesi durumunda sırasıyla 0,140, 0,151, 0,175 ve 0,186 dolar seviyeleri direnç niteliğinde izlenebilir.

Yapay zekâ furyasının geride kalması ya da Bitcoin’in değer kaybetmesi gibi bir durum söz konusu olduğundaysa destek seviyeleri sırasıyla 0,128, 0,116 ve 0,108 dolar olarak takip edilebilir. Şimdilerde yapay zeka furyasından güç alarak sıçrama yapan GRT’nin bu trendi koruyup korumayacağıysa merak konusu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir