Bitcoin Ajandası

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri Hakkında!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri Hakkında!

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri Hakkında!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Fenomen kripto paranın perakende alımlarında oldukça yaygın olarak kullanıma başlanılması için işlem ücretlerinin düşürülmesi gerektiğini söyledi ve yeni Dogecoin tweeti işlem ücretleriyle oldu.

Özel olarak kripto para ve Dogecoin topluluğunda tweet’lerde dikkatle takip edildiği Elon Musk, yeni Dogecoin tweeti de işlem ücretlerinden düşüş görülmesi isteğini de takip eden Elon Musk, Dogecoin işlemleri üzerinde ciddi anlamda tepkiler göstereceğine işaret ediyor.

Shibetoshi Nakamoto ismindeki anonim kullanıcının tweet’ine cevap veren Musk şu ifadeyi kullandı:

“Sinema biletleri almak gibi durumları uygulanabilir hale getirmek için Doge işlem ücretlerinin düşmesi çok önemli.”

Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri

Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri
Yeni Dogecoin Tweeti İşlem Ücretleri

Musk’ın sinema vurgusundan yapım aşamasına neden ise ABD’nin en büyük sinema zinciri olan AMC’nin Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’i ödemelerde de kabul edileceği olmasını açıklamasıydı.

Lon Musk geçilen dönemlerde de AMC CEO’su olan Adam Aron’ın, Twitter’dan oluşmaktadır. “Ödemelerde Dogecoin’i de kabul edelim mi?” anketi üzerinde de beğeniler gönderirken destek göndermektedir.

esla CEO’suna teşekkür etmiş ve şunları söylemişti:

“Böyle bir günü hayal edemezdim. Elon Musk, benim Dogecoin anketimle ilgili tweet’imi beğendi. Tüm kariyerim boyunca inovatif olmak için çabaladım ama Elon Musk bu konuda herkesin üzerinde… SpaceX ve Tesla’da yaptıklarınız için sizi tebrik ederim.”

Dogecoin Anketi

Diğer bir yandan da 130 bin kişinin tam olarak katılım sağladığı Dogecoin anketi üzerinde de yüzde 68’lik kısım DOGE’un da, AMC tarafından ödemelerde kabul edilmesi gerektiği üzerine dikkatleri çekti. Şu an için ise en büyük 10. kripto para olan Dogecoin 30 milyar dolarlık piyasa değeri üzerinden de 0.22 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir