Bitcoin Ajandası

Yeni Haftada İzlenecek Altcoinler ve Uzmanların Beklentileri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni Haftada İzlenecek Altcoinler ve Uzmanların Beklentileri!

Yeni Haftada İzlenecek Altcoinler ve Uzmanların Beklentileri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Ünlü kripto para analisti Rakesh Upadhyay, BTC fiyatının 22 Nisan’da direnç seviyesi 40 bin doların altına gerilediği, ayılarınsa bu fırsatı değerlendiremediğini belirtti. 23-24 Nisan tarihlerinde peş peşe mum formasyonlarının ayılar ve boğalar arasındaki kararsızlığa işaret ettiğini söyledi. 40 bin 150 dolar seviyesindeki 20 günlük üstel hareketli ortalamanın aşağı yönlü ve göreceli güç endeksinin negatif bir konumda olduğunu belirten analist, bu durumda satıcıların az da olsa avantajı olduğuna dikkat çekti. Ayıların batması ve BTC fiyatının 39 bin doların altına düşmesi halindeyse BTC/USDT paritesinin yükselen kanalın destek hattına gerileyebileceğini de ekledi. Ayrıca analist bu hafta izlenecek altcoinlerden de bahsetti.

İzlenecek Altcoinler Neler?

Bu hafta izlenecek altcoinlerin Polkadot (DOT), Monero (XMR), CAKE ve APE/USDT paritesi olduğunu dile getiren analsit Upadhyay, bu coinlerde beklenen seviyelere de değindi.

DOT’un son birkaç gündür düşüş eğilimi göstererek 19 dolar seviyesinden işlem gösterdiğini belirten analist, 18 doların altına düşmesi halinde 16 dolarlık güçlü direnç seviyesini test edebileceğini ifade etti. Bunun aksine boğaların fiyatı 19 doların üstüne çıkarması halindeyse yükseliş momentumunun artabileceğinden bahsetti.

İzlenecek Altcoinler Neler?
İzlenecek Altcoinler Neler?

Ünlü analist XMR Monero (XMR)’ın yukarı yönlü bir düzeltme yaptığına dikkat çekti. XMR fiyatının 245 dolar seviyesi olan 20 günlük EMA’ya gerileyebileceğini, bu seviyeden güçlü dönmesi halindeyse 300 dolardan bir kırılmayla 340 dolara kadar yükselebileceğini söyledi. Negatif açıdan bakıldığındaysa en fazla 215 dolara kadar gerileyebileceğini ekledi.

DeFi altcoin projesi olan PancakeSwap (CAKE) için de değerlendirmelerde bulunan Rakesh Upadhyay, fiyatın düşüş çizgisinden sıçradığından bahsetti. Göreceli güç endeksinin pozitif bir seviyede olduğunu söyleyen analist, öncel 13,50 dolar, sonra 15 dolar seviyesine dikkat çekti.

APE/USDT paritesinde de boağalr ve ayılar arasındaki kararsızlık olduğunu dile getiren analist, fiyatın mevcut seviyeden yukarı yönlü seyretmesiyle beraber önce 20 sonra 24 doları test edebileceğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir