Bitcoin Ajandası

Yeni LUNA Düşerken LUNC Yükseliş Gösteriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni LUNA Düşerken LUNC Yükseliş Gösteriyor!

Yeni LUNA Düşerken LUNC Yükseliş Gösteriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Çöküş yaşayan LUNA, LUNA Classic ya da LUNC adıyla piyasalarda işlem görmeye devam ederken, yeni LUNA yatırımcılarının beklentilerini karşılayamadı. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen yeni blok zincirinin tokeni LUNA, 18.8 doları kadar gördü. Fakat kısa süre sonrasında yüzde 70’in üzerinde değer kaybı yaşayarak 4.5 dolarak kadar gerileme gösterdi.

Bitcoin’in değer artışından etkilenen bu yeni token, haberin yazıldığı esnada 6 dolar bandından işlem görüyor.

Yeni LUNA Beklentiyi Karşılayamadı

Yeni LUNA Beklentiyi Karşılayamadı
Yeni LUNA Beklentiyi Karşılayamadı

Diğer yandan yeni adıyla LUNA Classic ya da LUNC olarak bilinen eski tokense hala piyasalarda işlem görmeye devam ediyor. Traderlar tarafından manipülatif bir kazanç kaynağı olarak görülen LUNC, bugün TSİ 12.30’da Binance’de işlem görmeye başladı. Dünyanın en büyük ve en önemli kripto borsası olarak ifade edilen Binance, LUNC fiyatının sert dalgalanmalar yaşamasını bekliyor. Binance’de yükseliş bekleyen yatırımcılar bu durumdan faydalanabilmek adına LUNC almaya devam ediyor.

LUNC borsada listelendikten sonra sert fiyat hareketleri göstermeye başladı. 0.00029 doları gören LUNA Classic, kısa sürede 0.00011 dolar bandına kadar geriledi. Sert dalgalanmaların devam ettiği gözlemleniyor.   

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir