Bitcoin Ajandası

Yeni Memecoin PEPE Fiyatı Yüzde 450 Artış Kaydetti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni Memecoin PEPE Fiyatı Yüzde 450 Artış Kaydetti!

Yeni Memecoin PEPE Fiyatı Yüzde 450 Artış Kaydetti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasalarının şahlanışa geçtiği şu dönemde yeni piyasaya sürülen memecoin PEPE, önemli ölçüde ilgiyle karşılandı. PEPE fiyatı son 24 saat içerisinde %450 oranında değer kazanarak 70 milyon dolarlık piyasa değeri elde etmiş oldu. Üstelik bir yatırımcının yalnızca 4 gün içerisinde 1.14 milyon dolarlık kazanç elde etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Kripto para piyasalarında artık yeni bir meme token var. 2021 yılında piyasaya sürülen DOGE ve SHIB, 2022 yılındaysa Floki ve Dogelon Mars’tan sonra bu yıl piyasalarda PEPE Token konuşulacak.

Projenin Tokenomisi Dikkat Çekiyor

Projenin Tokenomisi Dikkat Çekiyor
Projenin Tokenomisi Dikkat Çekiyor

Proje kapsamındaki. 420 trilyon 690 milyar adetlik arzın yüzde 93’ünün likidite havuzuna aktarıldığı, LP varlıklarının yakımının gerçekleştirildiği ve kalan yüzde 6,9’luk kısmınsa çok imzalı ekip cüzdanında saklandığı PEPE’nin takım cüzdanı kolaylıkla izlenebiliyor.

PEPE Token, sektörün öncü kripto para borsalarının listesinde yer almaya başladı. Gate.io, OKX, Bitget ve Huobi Global bu borsalar arasında yer alırken, varlık 24 saat içerisinde 70 milyon dolarlık piyasa değerine ulaşmayı başardı. PEPE fiyatı şimdilerde 0.0000002597 dolar düzeyinde seyrediyor.

PEPE Fiyatı Ciddi Bir Yükseliş Kaydetti

PEPE Token son 24 saat içerisinde dikkat çeken bir performans sergileyerek %450 değer kazandı. Bu yükseliş bütün piyasaların ilgisini çekerken, bir kullanıcı 4 gün öncesinde 0,125 ETH (neredeyse 250 dolar) karşılığında 5,9 trilyon adet token satın aldı. Üstelik yaşanan yükselişle beraber bu varlıklardan elde ettiği kazan. 1.3 milyon dolar civarında oldu. Yatırımcı, alımları merkezi olmayan platform UniSwap üzerinden gerçekleştirirken, neredeyse 4500 katı kazanç elde etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir