Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Yeni NFT Koleksiyonunun Detaylarını Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Yeni NFT Koleksiyonunun Detaylarını Duyurdu!

Shiba Inu Yeni NFT Koleksiyonunun Detaylarını Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Son zamanlarda ün kazanan meme kripto para birimi SHIB’in arkasında olan Shiba Inu geliştiricilerinin gerçekleştireceği yaklaşmakta olan yeni NFT koleksiyonunun satışını duyurdu.

Yakın zamanda bir Medium gönderisi üzerinden Shiba Inu, “Shiboshis” adlı bir NFT koleksiyonu içerisinde oluşan lansmanının duyurusunda bulundu. NFT koleksiyonunda ise bir köpek ırkını yansıtan kripto para biriminin doğasını vurgu yaparak tema olarak meme kripto para birimine benzeyeceği bildirildi.

Yeni NFT Koleksiyonunun Detayları

Yeni NFT Koleksiyonunun Detayları
Yeni NFT Koleksiyonunun Detayları

Gönderinin üzerinden bu hafta gerçekleşmesi için çalışmalarının yapıldığı lansmanın 10.000 Shiboshi yaratacağını ifade ediyor. Kullanıcılar başlangıç olarak ilk 24 saat boyunca LEASH token’ları ile NFT’leri satın alabilecek, sonrasında ise ETH ve LEASH kombinasyon gelişimini de kullanabilecek. Gönderinin ilk satış işlemi anında Shiboshis satışı için kişiselleştirilmiş hali olan ShiboshiSwap web sitesinden faydalanarak yapılacağı bildirildi. Kullanıcılar bu durum üzerine daha sonra NFT’lerini OpenSea gibi ikincil pazarlarda da transfer edebilecek ve takas edebilecek avantajı elde etti.

NFT Koleksiyonu için Tarih Belirli mi?

NFT koleksiyonu üzerinden elde edilen ilk 3000 Shiboshi satışın gerçekleşmesi üzerine maliyetleri ikiye katlayarak, başlangıç üzerinden kademeli olarak satışa sunacak.

İçerikte şunlar yer alıyor:

“Shiboshi maliyetleri, kademeli fiyatlandırmaya dayanmaktadır. İlk 3000 Shiboshi, 0.1 Eth’e mal olacak (AMA ilk 24 saat boyunca Leash ile satın alınmalıdır). Sonraki 5.000 Shiboshi, 0,2 ETH’ye ve son 2000 Shiboshi’nin maliyeti 0,3 ETH’ye mal olacak.”

NFT koleksiyonu için henüz net bir tarih verilmedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir