Bitcoin Ajandası

Kwon Sessizliğini Bozdu: Yeni Terra Projesi Güçlü bir Dönüş Sağlayacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kwon Sessizliğini Bozdu: Yeni Terra Projesi Güçlü bir Dönüş Sağlayacak!

Kwon Sessizliğini Bozdu: Yeni Terra Projesi Güçlü bir Dönüş Sağlayacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Geçtiğimiz ayın başında ciddi bir çöküş yaşayan Terra’nın kurucusu Do Kwon, sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabını da gizliye alan Kwon verdiği bir röportajında yeni Terra projesi sayesinde güçlü bir dönüş yapacaklarına inandığını söyledi.

Yeni Terra Projesiyle Güçlü bir Dönüş Olacak

Yeni Terra Projesiyle Güçlü bir Dönüş Olacak
Yeni Terra Projesiyle Güçlü bir Dönüş Olacak

Mayıs ayında ciddi bir çöküş yaşayan Terra’nın kurucu ortakların Do Kwon sessizliğini bozarak bir röportaj verdi. Açıklamalarında yeni Terra projesiyle güçlü bir dönüş yapacaklarını söyleyen Kwon, çöküşten sonra adeta yıkıldığından bahsetti. Bu süreçte zarar gören yatırımcıların kendisine zarar vermemelerini umduğunu dile getiren kurucu isim, projeyi yeniden başlatabilmek adına elinden geleni yaptığını da anlattı.

Geliştiricilerin aksine Terra sistemi için çok çalıştığını ifade eden Terra CEO’su Do Kwon, yeni blok zincirine güvendiğini, çok daha güçlü bir şekilde geri döneceklerini söyledi. Kendisinin de büyük ölçüe para kaybettiğini, yaşanan çöküşün ardından adeta yıkıldığını anlattı.

UST’nin Dayanıklılığı ve Değerine İnanıyorum

Bir süre öncesinde Twitter hesabını korumalı konuma alan Do Kwon, ülkesinde kendisine açılan davalar hakkında konuşmazken, dolandırıcılık iddialarına değindi. Tüm iddiaları en başından beri kesin bir dille reddeden Kwon, verdiği sözlerin gerçeklememiş olduğunu, fakat söyledikleriyle yaptıklarının kesinlikle uyuştuğunu söyledi. Başarısızlıkla dolandırıcılık arasında büyük bir fark olduğunu, UST’nin dayanıklılığı ve değerine inancının tam olduğunu da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir