Bitcoin Ajandası

YGG Metaverse Coin’e Önemli İsimlerden Büyük Destek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. YGG Metaverse Coin’e Önemli İsimlerden Büyük Destek!

YGG Metaverse Coin’e Önemli İsimlerden Büyük Destek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

YGG Metaverse Coin Büyük Yatırım Topladı

Konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Ola GG yetkilileri, tohum finansman turunda diğerlerinden farklı olarak BITKRAFT, Galaxy Interactive ve Arca yatırımlarını kapsadığından bahsetti. YGG metaverse coin’in bölgesel odaklı bir alt DAO ya da ana YGG DAO uzantısı olduğunu da söyleyen yetkililer, Ola GG’ninse yasal olarak bağımsız bir şekil çalışmalar yürüttüğünü belirtti. Ayrıca söz konusu fonların gelir üreten NFT’lere sahip olabilmek ve İspanyolca dil eğitimi oluşturabilmek için kullanılacağını ifade etti.

YGG Metaverse Coin Büyük Yatırım Topladı
YGG Metaverse Coin Büyük Yatırım Topladı

Bunların dışında yetkililer, İspanyol pazarının YGG’nin ortaya çıktığı Güney Asya pazarlıyla büyük ölçüde benzerliğine değindi. Ola GG kurucu ortaklarından Clara Bullrich’in yoksulluk sınırının altındaki birçok insanla Play-to-Earn blok zinciri oyunlarının ve kripto para birimlerinin benimsenmesi konusunda güçlü bir istek gördüklerini aktardı.

P2E Oyunları Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Uluslararası çoklu aile ofisi Alvarium Investmens ortaklarından biri olan Clara Bullrich, Nikolas del Pino ile beraber Ola GG’yi kurdu. Del Pino geçtiğimiz yıllarda Latin Amerika merkezli bir kripto para borsası olan Bitex.Ia’da ticari ortak olarak da yer almıştı.

Şimdilerde Ola GG’nin ortak ödül etkinliğinde gelirin yüzde 30’una sahip olan ve peşin taminat gerektirmeyen 3 bin burslu oyuncu bulunuyor. Ola GG, diğer NFT oyunlarından farklı olarak Karmaverse, Genopets, StarkSharks’ı desteklemeyi düşünürken, oyuncularının Axie Infinity ve Cyball gibi oyunlar oynamasına da müsaade ediyor. Daha önce de bahsettiğimiz üzere Latin Amerika’da birçok oyuncu, geçimini Axie Infinity oyunu üzerinden sağlıyor. Ola GG verilerine göre İspanyol pazarında 230 milyon civarında faal oyuncu bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir