Bitcoin Ajandası

Yuga Labs, O Dünyaca Ünlü Moda Deviyle Ortak Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yuga Labs, O Dünyaca Ünlü Moda Deviyle Ortak Oldu!

Yuga Labs, O Dünyaca Ünlü Moda Deviyle Ortak Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ApeCoin ve Bored Ape Yatch Club’ın (BAYC) arkasındaki isim olarak bilinen Yuga Labs, dünyanın en büyük moda devlerinden biri olan Gucci ile yeni bir iş ortaklığına imza attı. Bu ortaklık NFT piyasalarında heyecan yarattı.

Pek çok farklı NFT projesiyle kripto para piyasalarında dikkat çekmeyi başaran Yuga Labs, dünyanın en önemli moda şirketlerinden biri olan Gucci ile yeni bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklık neticesinde moda ve eğlencenin kesişimini kripto para piyasalarına sunulması amaçlanıyor.

Gucci ve Yuga Labs şirketi arasında gerçekleştirilen uzun süreli ortaklık, metaverse dünyasında moda ve eğlence arasındaki köprü görevi üstelenecek. Ayrıca bu sayede elde edilen etkileşimle, her iki şirket için toplulukların genişletilmesi hedefleniyor.

Yuga Labs ve Gucci Ortaklığı Dikkatleri Üzerine Topladı

Yuga Labs ve Gucci Ortaklığı Dikkatleri Üzerine Topladı
Yuga Labs ve Gucci Ortaklığı Dikkatleri Üzerine Topladı

Bored Ape Yatch Club (BAYC), ApeCoin (APE), Otherside ve CyrptoPunks gibi projelerin geliştiricisi olan şirket, ekosistemine Gucci ile yeni bir ivme kazandırmayı hedefliyor.

Her iki şirket arasında gerçekleştirilen ortaklık, Web3 ve metaverse gibi alanlarda kapsamlı çalışmalar gerçekleştirilmesini sağlayacak. Konuyla alakalı olarak bazı değerlendirmelerde bulunan şirketin kreatif direktörü Michael Figge, söz konusu ortaklığın Otherside’daki fırsat ve kesişimlere ulaşacağına dikkat çekti. Açıklamalara göre, Gucci’nin Otherside evrenine katılımı bu hafta içerisinde gerçekleştirilecek.

Şirketin metaverse hamlesi olarak bilinen Otherside, Bored Ape temasına sahip olan sanal evren ve oyun girişi olarak dikkatleri üzerine toplamıştı. Gucci ile gerçekleştirilen bu ortaklığın Otherside evrenindeki topluluğu geliştireceği düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir