Bitcoin Ajandası

Yuga Labs’tan Bitcoin Tabanlı Yeni NFT Koleksiyonu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yuga Labs’tan Bitcoin Tabanlı Yeni NFT Koleksiyonu!

Yuga Labs’tan Bitcoin Tabanlı Yeni NFT Koleksiyonu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bored Ape Yatch Club’ın arkasındaki isim Yuga Labs, Bitcoin tabanlı yeni NFT koleksiyonunu duyurdu. Şirketin bu duyurusu NFT piyasalarında heyecan yarattı.

Elde edilen bilgilere göre şirketin bu yeni projesinde NFT’ler Bitcoin tabanlı olacak. Üstelik koleksiyon 300 farklı benzersiz token’lardan oluşacak.

Yuga Labs Bitcoin Tabanlı Yeni Koleksiyonunu Duyurdu

Yuga Labs Bitcoin Tabanlı Yeni Koleksiyonunu Duyurdu
Yuga Labs Bitcoin Tabanlı Yeni Koleksiyonunu Duyurdu

Bored Ape Yatch Club koleksiyonunun mimarı ve sektörün öncü isimlerinden biri olan Yuga Labs, Bitcoin Blockchain satoshi’lerinin üzerine inşa edilen ve 300 üretken sanat eserinden oluşan koleksiyonu TwelveFlod’un tanıtımını duyurdu.

Söz konusu projede NFT’lerin, dijital sanat eseri olarak nitelendirilen yazıtlar halinde saklanacağı ve sıralı NFT’lerdeki son yükseliş üzerine kurulu olan Sıralı Teori protokolünün kullanılacağı ifade edildi.

Bu yeni NFT projesi, Bitcoin Blockchain satoshi’leri üzerine inşa edilmiş olup 300 benzersiz sanat eserinden meydana gelecek. Dijital eserler olarak ifade edilen yazıtlar, TwelveFold için tasarlananlarda olduğu gibi sanat görüntüsünde bütünde bir dosya, Bitcoin’in bireysel olarak tanımlanabilir minimum birimleri olan satoshi isimli Bitcoin birimlerine yazılarak geliştirildi.

İşlem, Sıra Teorisi protokolü vasıtasıyla mümkün hale gelirken, bu gibi NFT’ler en basit haliyle sıra sayıları ismini kullanır.

Sıra sayılarıysa Bitcoin Blockchain’deki yükseltmeleri verileri tek işlemde depolamayı çok daha uygun hale getirdiğinden bu denli popülerlik kazanmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir