Yükselen Bitcoin Hangi Seviyeleri Hedefliyor?

Yükselen Bitcoin Hangi Seviyeleri Hedefliyor?

Haberler
Mart 18, 2021 tarafından Esra Yılmaz
36
Bitcoin fiyatı gün geçtikçe artışa devam ederken, ABD dolarına karşı 57.000 dolar direnç seviyeleri üzerinde yükseliş trendine girdi.
Yükselen Bitcoin Hangi Seviyeleri Hedefliyor

Başarılı tahminleri ile bilinen Aayush Jindal, Bitcoin fiyatı şu anda 58.000 dolar üzerinde ve daha yüksek seviyelere ulaşmasının mümkün olduğunu belirtti. Bitcoin 58.000 dolarlık direnç seviyesini kırdı. Bitcoin fiyatı şu anda 58.000 dolarlık direncin üzerinde seyrediyor. Ortalamanın oldukça üzerinde. BTC/USD paritesinin saatlik grafiği 57.500 dolara yakın dirençlerde büyük düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde kırılma görüntülendi. Analiste göre yakın vadede 60.000 dolar ile 60.500 dolar seviyelerine yükselmeye devam edecek.

Yükselen Bitcoin Hangi Seviyeleri Hedefliyor
Yükselen Bitcoin Hangi Seviyeleri Hedefliyor

Bitcoin’in Yakında Görebileceği Seviyeler

Bitcoin için artan trende göre analistin beklediği fiyat ise, 59.500 dolar seviyesinin yakınında direnç var. Daha sonra olacak kilit direnç ise 60.000 dolar seviyelerinde. Eğer 60.000 seviyelerinin üzerinde net bir kapanış olursa analiste göre yakın vade hedefi 61.500 dolara doğru daha büyük bir artış için bekleme başlayabilir. Bitcoin fiyatı 60.000 dolar direncini kıramazsa analiste göre yeni bir düşüş trendi ile karşılaşabilir. Olumsuz olarak ilk kilit destek 57.500 dolar seviyelerinde olurken, ana destek analiste göre şu an için 57.000 dolar seviyesinin 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında bulunuyor. Daha çok kayıp olduğu halde analiste göre, önümüzdeki zaman içerisinde 55.000 dolar olan destek bölgesinin test edilmesi gerektiğini gösterir.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle