Yükselmesi Beklenen 5 Altcoin Açıklandı

Yükselmesi Beklenen 5 Altcoin Açıklandı

Haberler
Mart 27, 2021 tarafından Esra Yılmaz
394
Kripto piyasasındaki isabetli tahminleri ile adını duyurmayı başaran il Capo Of Crypto, yükselmesini beklediği yeni altcoinleri açıklayarak takipçilerini heyecanlandırdı.
Yükselmesi Beklenen 5 Altcoini Açıkladı

il Capo Of Crypto, geçtiğimiz yıl Bitcoin’de meydana gelen büyük çöküş öncesinde bu tahmini yaparak oldukça iddialı bir tahminini gerçeğe dönüştürmüştü. Bu sürecin ardından takipçi patlaması yaşayan ve piyasada adını duyurmaya devam eden il Capo Of Crypto, son olarak yeni tahminlerini paylaşarak heyecan yarattı. Bitcoin’in görmesi muhtemel seviyeleri hakkında da düşüncelerini dile getiren il Capo Of Crypto, 5 altcoine dikkat çekti.

Yükselmesi Beklenen 5 Altcoini Açıkladı
Yükselmesi Beklenen 5 Altcoini Açıkladı

Ethereum’da Beklenti Var

il Capo Of Crypto, ilk olarak altcoinler arasında en değerli dijital varlık olan Ethereum’a dikkat çekerek, ilerleyen dönemlerde ETH’nin çok önemli sıçrayışlar yapmasını beklediğini dile getirdi. Şu anda birikim için hazırlık aşamasında olduğunu belirten analist, gerçekleşmesi muhtemel bir ralli için ETH’nin hazırlıklarını çok sağlam bir şekilde sürdürdüğünü dile getirdi.

Bunun yanı sıra Syntropy (NOIA) ile ilgili de beklentilerini paylaşan yazar, NOIA’nın da değerini katlayacağına inandığını vurguladı.

RSR ve EPAN için Nisan Ayını Bekliyor

Diğer 3 altcoin olarak da Phala Network (PHA), Reserve Rights (RSR) ve Paypolitan (EPAN)’ı açıklayan il Capo Of Crypto, özellikle RSR ve EPAN’a dikkat çekti. İki altcoinin grafiklerinin Nisan ayında büyük bir yükseliş için uygun bir konumda olduğunu belirten analist, NOIA için de “bölgedeki en iyi projelerden biri” sözlerini kullandı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle