Bitcoin Ajandası

Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı!

Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

2022 yılı için gelecek döneme kadar karbon nötr olmayı hedef alan NFT Müzik Platformu TokenTraxx, güçlü bir blok zinciri ağı sayesinde gerçek dünya ile blok zinciri teknolojisi arasında köprü olmayı hedefliyor. Bu şekilde müzik endüstrisinde kendisini konumlandırmayı istiyor.

Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx, ortaklığı ile NFT endüstrisindeki ilk ortaklık sağlanmadı. Protokol, NFT teknolojisine yönelik bu alana dayalı diğer çözümler üzerine ek olarak Mintable, Unicutes ve DeMons gibi platformlar ile aynı şekilde ilerleme sağlamak için anlaşma imzalamıştı.

Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği

Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği
Zilliqa NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği

Müziğin tokenleştirilmesi alanında bu ortaklıkla birlikte Zilliqa, sanatçılara telif ödemeleri, hak sahipliği, Spotify ve Apple Music gibi platformlarda bulunan diğer öğeleri almaları için daha fazla fırsat yaratacağını da bildirdi. Tüm işlevler, dağıtıla uğramış şekilde defter teknolojisi alanında ya da basitçe blok zincirinde çalıştırılma sağlayabilecek.

Zilliqa, müzik ve eğlence endüstrileri arasında ilk sırada gelen teknoloji ile etkili iş uygulamalarını bir araya getiren bir şirkete katılmak için heyecan duymaya devam ediyor.

Güvenli ve Ölçeklenebilir Bir Protokole

Şirketin CEO’su Dr. Ben Livshits, iş birliği yaparak blok zincirin faydalarından yararlanmayı dört gözle beklerken yapılan ortaklıkla beraber TokenTraxx, düşük maliyetler ve mütevazı gaz ücretleri ile güvenli ve ölçeklenebilir bir protokole anında erişim kazanacağını bildirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir