Zynga Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf’u İşe Aldı!

Zynga Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf’u İşe Aldı!

Haberler
Kasım 11, 2021 tarafından Esra Yılmaz
28
Video oyunları tasarlayarak küresel bir şirket olan Zynga Inc., Matt Wolf’u Blockchain oyunları için sorumlu başkan yardımcısı olarak atadığını duyurdu.
Zynga Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf’u İşe Aldı!

Wolf, Zynga’nın mevcut portföyüne ve sahip olduğu IP’ye NFT ve blok zinciri teknolojisi entegre etme fırsatından ziyade temel oyun döngülerinin bir parçası olarak NFT’ler ile oluşturulmuş blockchain oyunlarından geliştirme sağlanacak.

Zynga’nın Baş Ürün Sorumlusu Scott Koenigsberg konuyla ilgili şunları söyledi;

“Gelişmekte olan platformlar ve teknolojiler, Snap Games, Google Nest ve Amazon Alexa’daki son oyun lansmanımızdaki gibi, bunlar Zynga’nın büyüme stratejisinin kilit parçalarıdır. Blockchain oyunlarından, dijital ekonomide daha fazla öne çıkmasıyla Wolf, NFT’ler aracılığıyla Zynga’nın yeni bir pazara ulaşmasına yardımcı olacak ve platformlarımızdaki oyuncular için yeni sahiplik olanaklarını meşrulaştıracak. NFT’lerin ve blok zinciri teknolojisinin mevcut oyunlarımıza, yeni oyun hattımıza ve oyunun geleceğine getirebileceği faydalar konusunda heyecanlıyız.”

Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf

Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf
Blockchain Oyunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Matt Wolf

“Zynga’nın dünyayı oyunlar aracılığıyla birbirine bağlama misyonu, NFT’leri ve blok zinciri teknolojisini bir sonraki adım haline getiriyor. Web3 belirteç tabanlı sistemler, oyunlarımızda yeni oyuncu değeri formları geliştirmemize ve sunmamıza olanak tanırken, oyuncuların birbirleriyle etkileşim şeklini de değiştirecek. Oyuncuların oyun yolculuklarında sahip olmalarını sağlayan bir deneyim yaratacak. Hedefimiz Zynga’nın kitle erişimini genişletmek, daha güçlü katılım ve elde tutma sağlamaktır. Her şeyden önce, oyuncu deneyimimizi geliştirmek için bu teknolojiden yararlanırken güvenli, kapsayıcı ve çevre dostu bir yaklaşımı sürdürmeye odaklandık.”

D20’de Geçirdiği Süre Boyunca Büyüme Stratejisi

Zynga’ya katılım sağlamadan önce Wolf, oyun, e-spor, yaratıcı kültür, blok zinciri ve NFT’lere odaklanan, gelişim sağlamakta olan bir medya ajansı D20’nin kurucusu ve CEO’su olmaktadır. Wolf, D20’de geçirilen süre boyunca büyüme stratejisi, pazarlama içgörüleri, yaratıcı fikirler ve sektöre erişim sağlayarak başarı gerçekleştirdi.

D20’den önce Wolf, The Coca-Cola Company’de Eğlence ve Girişimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısıydı ve oyun, müzik, film, moda, sosyal medya platformları ve yaratıcı kültür aracılığı üzerinden pazarlama stratejisini, iş büyümesinden ve girişim yatırımından inovasyonunu denetlemeye yaşadı. Önde gelen NFT platformları Epics Digital Collectibles ve Kolex gibi birçok girişim ve risk sermayesi firmasına danışmanlık yapmaktadır.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle